Dzieci z grup Sówek i Pszczółek przyłączyły się w tym roku do obchodów Dnia Kropki. Tego dnia wszyscy w przedszkolu mieli na sobie ubrania, bądź jego elementy w kropki. Inspiracją do jego powstania stała się książeczka ,,The Dot” Petera H. Reynoldsa, amerykańskiego pisarza i ilustratora książek dla dzieci. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce uwierzyła w swoje możliwości. Obchody Dnia Kropki w naszym  przedszkolu zaczęły się od obejrzenia historii małej Vashti na tablicy interaktywnej. Następnie dzieci odkrywały swoje talenty tworząc własne znaki. Ich pomysłowość nie miała granic. Powstawały „kropkowe” dzieła sztuki. Dodatkowo zorganizowane były w tym dniu zabawy z piłkami, z chustą animacyjną czy malowanie kropek kredą na chodniku

  Najważniejszym przesłaniem  święta  jest hasło – Uwierz w siebie każdy ma talent !

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii w linku poniżej:

https://photos.app.goo.gl/54huCuGc27r2NGnh6