„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz ,by przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

W tym roku dzieci świętowały swój dzień w salach przedszkolnych. W każdej grupie od rana odbywały się wspólne zabawy przy ulubionych piosenkach przedszkolaków. Nie obyło się bez zabaw z chustą animacyjną, balonami czy akcesoriami sportowymi. Na koniec przedszkolaki otrzymały od swoich Pań dyplomy, odznaki, opaski dla podkreślenia wagi ich święta. Mamy nadzieję, że w tym dniu wszystkie dzieci poczuły się wyjątkowe .

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii w linku poniżej:

https://photos.app.goo.gl/xHaZVR7ND1b6wxeK8