W naszym przedszkolu 10 listopada  obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy  uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień.

Wszystkie przedszkolaki przyszły 10 listopada galowo ubrane z przypiętą kokardą narodową. W tym dniu odbywały się grupowe zajęcia na temat Odzyskania Niepodległość. Dzieci śpiewały piosenki patriotyczne, tańczyły tańce ludowe i bawiły się w zabawy ludowe. Dodatkowo każda grupa wykonała piękne prace plastyczne o tematyce patriotycznej. Następnie wszystkie przedszkolaki solidarnie odśpiewały  hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego” o godzinie 11:11.

Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii w linku poniżej:

https://photos.app.goo.gl/KaSXFtXinEZ99Qye6