„Wita Was słoneczny ranek
tyle dzisiaj niespodzianek,
tyle przygód czeka nas.
Pierwszy czerwca! Wstawać czas!
Dzisiaj święto wszystkich dzieci –
to szczególny dla nas dzień.
Jasne złote słonko świeci,
spoza chmur uśmiecha się.”

01.06.2021r. obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji na placu przedszkolnym czekał na dzieci ogrom niespodzianek. Były to głównie: zabawy z chustą animacyjną, wyścigi rzędów, gra w klasy, zabawy plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, puszczanie baniek mydlanych, a także wiele zabaw ruchowych. Wszystkiemu towarzyszyła dziecięca muzyka.

Po skończonej zabawie w sali czekał na dzieci pyszny deser niespodzianka oraz słodki poczęstunek zorganizowany przez Rodziców, które uświetniły ten szczególny dzień.

Nasze przedszkolaki brały także udział w Ogólnopolskiej Akcji „Sprintem do maratonu”. Młodzi sportowcy przestrzegając zasad fair play wzięli udział we wspólnym wyścigu grupowym na pobliskim boisku ORLIK. Na mecie na każde dziecko czekał medal oraz satysfakcja z osiągnięcia celu.

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy wielu słonecznych dni, ogromu uśmiechu i zabawy oraz spełnienia ich dziecięcych marzeń!