W grudniu 2021r., pani Ewa Nowaczyk-Babacz zorganizowała dla dzieci konkurs plastyczno-techniczny , który polegał na  wykonaniu wspólnie z rodzicami karmnika dla ptaków. Wpłynęło osiem bardzo ciekawych i pomysłowych prac, część z nich wykonano z drewna, szkła, a nawet owocu. Jeden karmnik został zrobiony ze stuletnich desek.

14 grudnia wspólną decyzją jury nagrodzono zwycięzców i przyznano następujące miejsca:

• I miejsce Julia Krzyżaniak 6lat z grupy Żabek
  • I miejsce Amelia Roczniak 6lat z grupy Żabek
  • I miejsce Julian Chwiałkowski 6lat z grupy Żabek
  • I miejsce Sophie Rychta 6lat z grupy Żabek
  • I miejsce Oktawia Brykalska 5lat z grupy Gumisiów
  • I miejsce Franciszek Chwiałkowski z grupy Pszczółek
  • I miejsce Wojciech Hrenczewski z grupy Pszczółek
  • I miejsce Szymon Szcześniak z grupy Sówek

Wykonane karmniki z pewnością będą zdobiły ogrody i balkony, ponieważ wszystkie prace zostały przekazane na kiermasz świąteczny dla Frania Terleckiego, który zorganizowany jest w naszym przedszkolu. Zapraszamy wszystkich do zakupu karmników, ozdób i dekoracji świątecznych w tym szczytnym celu. Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas w tworzeniu pięknych karmników.