„…Bo jeśli raz przywykliśmy do tego, aby radość czerpać z książek, to już bez nich nie potrafimy się obejść…”

Astrid Lindgren

W czwartek 6 października w ramach współpracy, popularyzacji książek i czytelnictwa grupę Pszczółek i Gumisiów odwiedziła pani bibliotekarka z Oddziału dla Dzieci „Bibluś”. Krzewiąc zainteresowania czytelnicze wśród dzieci, pani bibliotekarka pokrótce przypomniała, gdzie znajduje się biblioteka, czemu służy i jak z niej korzystać. Część przedszkolaków wykazała się dużą wiedzą na temat biblioteki oraz zbioru książek w niej się znajdujących.

Po ciekawej rozmowie, nastąpiła długo wyczekiwana przez wszystkich chwila, głośne czytanie oraz prezentacja wybranych książek dla dzieci. Bardzo dziękujemy Pani bibliotekarce za piękną interpretację i ponownie serdecznie zapraszamy.

Was drodzy Rodzice, zachęcamy do czytania dzieciom i odwiedzania nowosolskiego Biblusia. To wspaniały sposób na wspólne spędzanie czasu z dziećmi.