11 i 14 czerwca, były to wyjątkowe dni dla całej naszej przedszkolnej społeczności. Tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków ,,Słoneczek ☀️” i ,, Pszczółek 🐝“, które w tym roku odchodzą do szkoły. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny. Były wierszyki, piosenki i tańce. Emocji nie brakowało… Pani Dyrektor, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z naszych przyszłych absolwentów🧑‍🎓. Na zakończenie Starszaki otrzymały pamiątkowy dyplom,książki oraz birety. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć w linku poniżej :