W dniach 12, 13 i 17 grudnia odbyły się w naszym przedszkolu spotkania dla dzieci i rodziców w  formie warsztatów, które zostało zorganizowane przez wychowawczynie z grupy Pszczółek, Żabek i Sówek . Dzieci przywitały swoich rodziców świątecznym tańcem oraz zaprezentowały grę na instrumentach, kontynuując realizację innowacji muzycznej „Dziecko w krainie rytmu i muzyki”. Zarówno rodzice jak i dzieci ochoczo zabrali się do pracy. Zadaniem było wykonanie choinek, mikołajów, bałwanków, reniferów, stroików, aniołów, wieńców świątecznych oraz bombek . W miłej, świątecznej atmosferze rodzice przedszkolaków odkrywali swoje talenty plastyczne i wspólnie z dziećmi zamienili się w prawdziwych artystów.Cel spotkania również był szczytny, część prac została przeznaczona na aukcję charytatywną. Piękne anioły pomogą w leczeniu Jerzyka. W przedszkolnych salach zapanowała  tak długo wyczekiwana świąteczna atmosfera, a my wszystkim serdecznie dziękujemy .

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii w linku poniżej :