W dniu 13 grudnia dzieci z grupy „Żabek” odwiedziły Urząd Miasta Nowej Soli. Wycieczka została zorganizowana z inicjatywy taty Miłosza pana Kamila Jurdzińskiego, który pracuje w urzędzie. Dzieci zostały serdecznie przywitane przez panią Sekretarz, która przez cały czas opiekowała się grupą. Wizytę rozpoczęto od spotkania z prezydentem miasta panem Maciejem Jankowskim, który przyjął przedszkolaki z nieskrywaną  radością. Dzieci złożyły życzenia świąteczne, wręczyły stroik i poczęstowały pierniczkami. Pan prezydent dziękując życzył małym nowosolanom i ich rodzicom zdrowia, radości i odwdzięczył się również słodkościami. Następnie dzieci zwiedzając urząd i odwiedzając poszczególne gabinety składały życzenia świąteczne i wręczały własnoręcznie wykonane choineczki. Wszyscy pracownicy nie kryli radości ze spotkania. Panie zajmujące się promocją miasta zadbały o to, aby dzieci nie wyszły z pustymi rękami i wręczyły im pamiątkowe gadżety miejskie – odblaski w kształcie Krasnala Solusia, dzięki którym przedszkolaki będą dobrze widoczne na drodze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii w linku poniżej :