W ramach realizacji programu „Bohater tygodnia” mama Julka z grupy „Żabek” zaprosiła w poniedziałek dzieci do apteki w której pracuje. Celem wycieczki było poznanie pracy aptekarza, wyglądu i wyposażenia apteki. Pani Kasia – farmaceutka opowiedziała dzieciom o swojej pracy, pokazała jakie lekarstwa oraz witaminy można w niej kupić. Podczas wizyty miały wyjątkową okazję zobaczyć wnętrze apteki oraz jej zaplecza i magazyny. Okazało się, że od środka apteka kryje wiele fascynujących miejsc i urządzeń. Podczas miłej pogadanki mama Julka przypomniała wszystkim dzieciom, że pod żadnym pozorem nie mogą bawić się lekarstwami, oraz  że lekarstwa możemy brać tylko pod czujnym okiem osoby dorosłej. Dzieci na koniec podziękowały panu kierownikowi apteki oraz wszystkim pracującym tam paniom za gościnę i poświęcony czas, złożyły życzenia świąteczne wręczając własnoręcznie wykonane stroiki. Pan kierownik rozdał dzieciom książeczki z zadaniami do wykonania, a pani Kasia świąteczne prezenty oraz kolorowe balony.

Dzieci z grupy „Żabek” wraz z wychowawczyniami bardzo dziękują pani Katarzynie Chwiałkowskiej za zorganizowanie bardzo ciekawej i pouczającej wycieczki oraz poświęcony dzieciom czas.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii w linku poniżej :