Szanowni Państwo

Wielkie słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich osób, które aktywnie włączyły się w organizację kiermaszu wielkanocnego i hojnie wsparły leczenie i rehabilitację Frania Terleckiego.

• Dziękujemy rodzicom i dziadkom, którzy tak licznie i chętnie uczestniczyli  w  kiermaszu, a także zaoferowali bezinteresowną pomoc w przygotowaniu ozdób i dekoracji świątecznych.
  • Dziękujemy nauczycielom i pracownikom przedszkola, którzy wraz z dziećmi tworzyli ozdoby i dekoracje świąteczne oraz pomagali przy organizacji.
  • Dziękujemy  naszym dzieciom, które bardzo zaangażowały się w akcję pomocy i motywowały nas wszystkich do wzięcia w niej udziału.
  • Dziękujemy gościom odwiedzającym nasz kiermasz oraz wszystkim ludziom dobrej woli,  którzy wspierali nas życzliwością i ofiarnością.

Dzięki  Państwa  wielkiemu  zaangażowaniu, dobroci i hojności, wspólnymi siłami zebraliśmy:
kwotę z puszki u pani intendentki – 1093 zł,
kwotę z kiermaszu – 4016 zł.

Całość zebranej kwoty zostanie przekazana rodzicom Frania i przeznaczona na jego leczenie i rehabilitację.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najpiękniejsze życzenia,
dużo zdrowia, radości i odpoczynku. Niech ten szczególny czas wypełniony będzie  wzajemną serdecznością, pogodą ducha, szczęśliwymi chwilami spędzonymi w gronie najbliższych oraz nadzieją i wiarą w dobrą przyszłość.

z Pracownikami Przedszkola